احتراما به استحضار می رساند متاسفانه شرکت Resello، به عنوان مرجع ثبت کننده دامنه های بین المللی که از معدود سرویس دهندگانی بود که خدمات خود را به مشتریان ایرانی عرضه می نمود، سهام خود را به یک شرکت آمریکایی واگذار نموده و به دلیل تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران، امکان ثبت دامنه هایی که آدرس ایران در آنها درج شده است وجود نداشته و صرفا امکان تمدید با هزینه ای حدود 30 برابر تعرفه های استاندارد قابل انجام خواهد بود.

در همین راستا مطابق رایزنی های به عمل آمده توسط زاگریو با ارائه دهندگان دیگر این امکان فراهم شده است تا خدمات ثبت و تمدید دامنه های بین المللی همانند قبل با کیفیت برتر و بصورت آنلاین و آنی توسط ثبت کننده دیگری انجام شود.

با توجه به اینکه شرکت Resello از هم اکنون خدمات فوق را محدود کرده است، لازم است دامنه های شما مشتریان گرامی در اسرع وقت از این سرویس دهنده منتقل شود. دامنه های شما در زمان انتقال به هیچ عنوان غیر فعال و قطع نخواهد شد و سرویس ها و وب سایت شما در طول مدت انتقال فعال خواهند بود. پس از آغاز عملیات انتقال توسط مرجع ثبت کننده ایمیل هایی به شما ارسال خواهد شد که می بایست با کلیک بر روی لینک ها نسبت به تایید آن اقدام فرمائید.

زاگریو به مشتریانی که دامنه های آنها تحت تاثیر این شرایط قرار گرفته است از طریق ایمیل اطلاع رسانی و دستورالعمل های مربوطه را طی روزهای آتی ارسال خواهد نمود.

با سپاس فراوان
میزبانی زاگریو


جمعه, 21 جولای, 2017
30ام تیر 1396

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution