درود بر شما،

 

نظر به تقاضای متعدد کاربران گرامی مبنی بر ارائه سرویس های اشتراکی خارج از کشور و همچنین به دلیل افزایش هزینه های بالای سرورهای مجازی با نرخ ارز بی ثبات و بسیار بالا، تصمیم به راه اندازی سرویس های هاست سی پنل خارج کشور مبتی بر cPanel گرفته ایم.

 

این سرویس های بصورت اختصاصی مطابق نیاز توسط شما در زمان سفارش پیکره بندی (Custom Config) می شوند و شما صرفا به همان اندازه که نیاز دارید هزینه پرداخت می کنید. شایان ذکر است شما در هر لحظه بصورت 24 ساعته می توانید از طریق پنل، نسبت به ارتقا یا تنزیل سرویس خود بصورت آنی اقدام کنید.

 

این سرویس ها بر روی بهترین سخت افزاهای روز دنیا، مجهز به سریعترین دیسک های NVMe در یکی از سریعترین مراکز داده جهان به همراه کلیه نرم افزارهای مدیریت و راه اندازی وب سایت (سایت ساز)، سیستم های امنیتی و آنتی ویروس بصورت رایگان بر روی تمامی پلان ها از هم اکنون برای شما در دسترس می باشد.

 

به دلیل عدم وجود محدودیت فیلترینگ/تحریم بر روی این سرور فوق سریع، شما می توانید نرم افزارهای CMS یا بلاگ خود مانند Joomla یا Wordpress و یا فروشگاه محبوب خود مانند PrestaShop یا سیستم های آموزشی Moodle را تنها با یک دکمه به سادگی و بدون هیچ گونه دردسر با سرعت باورنکردنی نصب و راه اندازی کنید.

 

برای آسایش خاطر شما، این سرویس ها از دوره پرداخت 1 تا 36 ماه قابل انتخاب می باشد و دارای تضمین عودت وجه بدون شرط می باشند.

 

برای شما مشتریان همیشه همراه، تعداد محدودی کد تخفیف مخصوص این سرویس ها با 20% تخفیف فراهم کردیم.

در زمان ثبت سفارش کد تخفیف RoyalTouch را وارد کنید تا بر روی هر نوع دوره پرداخت شما اعمال شود. این کد یکبار قابلیت استفاده دارد و چنانچه بر روی سرویس 36 ماهه انتخاب کنید، بیشترین میزان تخفیف را از ما دریافت کرده اید.

 

لینک سفارش هاست لینوکس cPanel در خارج کشور

لینک سفارش هاست لینوکس cPanel ویژه وردپرس خارج کشور

 

با سپاس فراوان

میزبانی وب زاگریو

 جمعه, 18 سپتامبر, 2020
28ام شهریور 1399

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution