سیاست حفظ اسرار و حریم خصوصی

راه کارهای میزبانی وب زاگریو برای صیانت از حریم خصوصی مشتریان

زاگریو معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات زاگریو و نیز راهکارهای زاگریو برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت زاگریو توضیح داده شده است. زاگریو با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول در این صنعت، اطلاعات را صرفا بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.

محتویات این سند
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده زاگریو از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می توان کاربران زاگریو را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار زاگریو نیست و زاگریو هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در خبرنامه و یا بخش کاربران و یا با تکمیل فرمهای خرید در سایت زاگریو اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار زاگریو قرار می دهید.
پس از ورود به سایت زاگریو شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات زاگریو نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
زاگریو کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
زاگریو به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت زاگریو اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های زاگریو و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
زاگریو از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات زاگریو، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
زاگریو اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل:
در صورت ادغام زاگریو در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات زاگریو یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر زاگریو در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از زاگریو بخواهند بنا به نظر زاگریو این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد.
زاگریو ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت زاگریو از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت زاگریو تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در زاگریو آن ها را در سایت وارد نموده اید؛ مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد زاگریو ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و ..
شما می توانید به طور کامل از زاگریو و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از زاگریو حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات
زاگریو دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات زاگریو یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
زاگریو جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

تغییرات در این سیاست ها
زاگریو ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، زاگریو با اعلام آن در بخش اخبار سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.

پرسش و پیشنهاد
در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران زاگریو، لطفاً با ارسال درخواست خود به واحد روابط عمومی، زاگریو را از آن مطلع نمایید.

تاریخ بروزرسانی: 1394/09/05