زاگریو به مناسبت تقارن ده سالگی مجموعه و شب یلدا تصمیم گرفته است به همراهان همیشگی خود تخفیفات دائمی از سرویس‌های پرطرفدار خود را هدیه دهد. این تخیفیات به صورت دائمی تا زمانی که سرویس خود را تمدید کنید برای شما فعال خواهند بود.

 

کد تخفیف %15 ثبت انواع دامنه

اولین قدم شروع یک کسب و کار جدید یا راه اندازی سایت جدید انتخاب دامنه مناسب است و حالا فرصتی استثنایی برای خرید دامنه مورد نظرتان است.

Zagrio10thAnniversary-Domain

 

کد تخفیف %10 سرورهای مجازی

سرور مجازی که به اختصار VPS نامیده می‌شود در واقع چیزی بین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. زمانی که شما به سروری قدرتمندتر از هاست اشتراکی نیاز دارید می‌توانید از سرور مجازی با هزینه کمتر از سرور اختصاصی استفاده کنید و قدرتی بیشتر از هاست اشتراکی دریافت نمایید!

Zagrio10thAnniversary-VPS

 

کد تخفیف %35 هاست لینوکس و ویندوز

هاست لینوکس زاگریو مجهز به DirectAdmin و cPanel  بعنوان نرم افزار مدیریت‌اند و هاست‌های ویندوزی مجهز به SolidCP می‌باشند. تمامی ویژگی‌های هاست‌های لینوکسی و ویندوز زاگریو قابل شخصی سازی با توجه به نیازهای شماست. همراه با خرید هاست از ما یک عدد دامنه .ir  نیز هدیه بگیرید.

Zagrio10thAnniversary-Hosting

 

کد تخفیف %30 هاست دانلود و بکاپ

اکثر هاست‌های اشتراکی یا اختصاصی محدودیت پهنای باند دارند؛ به این معنی که میزان تبادل اطلاعات بین کاربران و سروری که سایت شما روی آن قرار دارد محدود است. این مشکل برای سایت‌های دانلود یا سایت‌هایی حجم زیادی از فایل‌های چندرسانه‌ای بر خود جای داده‌اند بزرگتر است، راه حل این مشکل خرید هاست دانلود و یا بکاپ است اگر مخاطبان سایت شما بیشتر در ایران ساکن هستند پیشهاد ما خرید هاست دانلود یا بکاپ داخلی است ولی اگر مخاطبان شما در خارج از ایران ساکن هستند می‌توانید یکی از دیتاسنترهای نزدیک ما به خودتان را انتخاب نمایید.

Zagrio10thAnniversary-Download&Backup

 

کد تخفیف %25 سرویس اسکایپ تجاری

با افزایش دورکاری و جلسات غیرحضوری یکی از راه حل‌های با کیفیت برقراری جلسات و ارتباطات استفاده از اسکایپ تجاری است. اسکایپ بیزنس یا اسکایپ تجاری اماکان پشتیبانی از 250 نفر به صورت همزمان و اشتراک گذاری تسک‌ها بر روی تقویم و اشترک فایل‌های متنوع از جمله پاورپوینت را داراست .

 

Zagrio10thAnniversary-SkypeForBusinessیکشنبه, 20 دسامبر, 2020
30ام آذر 1399

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution