در به روزرسانی اخیر پورتال زاگریو، ویژگی های کاربردی جدیدی برای استفاده شما کاربران گرامی به پنل اضافه شده است:

 

1- امکان دعوت از کاربران با آدرسهای ایمیل ثبت شده در پنل زاگریو

دعوت از کاربر جدید به شما امکان می دهد کاربر جدیدی را به حساب خود دعوت کنید. اگر فرد دعوت شده از قبل حساب کاربری فعلی داشته باشد، با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم موجود می تواند به حساب شما دسترسی پیدا کند. اگر کاربر هنوز حساب کاربری نداشته باشد، می تواند یک حساب کاربری ایجاد کند.

برای این کار کافی است از طریق بخش کاربری خود به قسمت مدیریت کاربر بروید و آدرس ایمیل جدید را وارد و سطح دسترسی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

2- قالب جدید و سریعتر

قالب پورتال کاربری با بهره گیری از Bootstrap 4 بسیار سریعتر و قدرتمندتر در دستکاپ، تبلت و موبایل، امکان بهره برداری سریعتر و زیباتر را از سرویس های زاگریو را برای شما فراهم کرده است.

 

3- امنیت (احراز هویت دومرحله ای)

برای افزایش امنیت حساب کاربری خود، هم اکنون می توانید علاوه بر استفاده از نرم افزارهای ایجاد رمز موقت مانند Google Authenticator، از کلید های امنیتی YubiKey نیز برای تامین امنیت حساب کاربری خود استفاده نمائید.

 

4- ورود با شبکه های اجتماعی

شما می توانید با استفاده از حساب کاربری خود در Google یا Twitter بدون نیاز به ورود رمز عبور، بصورت یکپارچه و مستقیم به حساب کاربری خود وارد شوید.

این تنظیمات را می توانید در بخش تنظیمات امنیتی حساب کاربری خود فعال کنید.

 

 

ما همواره در تلاش هستیم تا در کنار ارائه خدمات با بهترین کیفیت و پشتیبانی عالی، بهترین تجربه کاربری را برای شما نیز فراهم سازیم.

 

با سپاس فراوان

میزبانی وب زاگریوچهارشنبه, 27 ژانویه, 2021
8ام بهمن 1399

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution