درود بر شما

 

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، ویژگی جدیدی برای دارندگان دامنه های بین المللی فراهم شده است که می توانند از این پس دامنه های خود را امضا نمایند.

این امضای دامنه در اصل ارتباطی فی ما بین رجیسترارهای دامنه و سرویس دهنده DNS شما می باشد.

نحوه کارکرد آن به این صورت است که کلید خصوصی در سمت هاست شما و کلید عمومی در پنل مرکز ثبت دامنه مطابق سطح امنیتی مورد نیاز تعریف می شود.

 

امضا شدن (Sign) منطقه های (Zone) دامنه (Domain) شما باعث جلوگیری از هک شدن دامنه و سرویس دهنده شما به روشهایی مانند Man-in-the-Middle و DNS Spoofing .. می شود.

امکان استفاده از DNS به عنوان یک مرجع داده ای جدید با امکان گسترش آن تحت پروتکل های جدید DoH و DoS از جمله مزایای پیش روی پیاده سازی این راه کار می باشد.

علاوه بر ایجاد امنیت بیشتر برای تمامی ارکان درگیر در مسئله دامنه و هاستینگ این روش راه کاری بسیار مناسبی برای آرامش خاطر کاربران، مشتریان و برند های ایشان خواهد بود.

 

چنانچه تمایل به راه اندازی این سرویس را بصورت خصوصی در داخل و یا بصورت عمومی بر روی دامنه های خود دارید، می توانید هم اکنون نسبت به انتقال دامنه خود به زاگریو اقدام کنید تا این ویژگی بصورت رایگان برای شما فعال شود. تمامی سرویس های هاستینگ زاگریو از این قابلیت پشتیبانی می کنند. 

 

چنانچه هم اکنون دامنه بین المللی فعالی نزد ما دارید، می توانید پس از ورد به سایت، نسبت تعریف رکورد DNSSEC اقدام کنید. این بخش در منوی کاربری دامنه های شما نیز قابل مشاهده می باشد.

در صورت داشتن هرگونه پرسش، در تماس با ما تردید نکنید.

با سپاس فراوان

میزبانی وب زاگریوپنجشنبه, 11 فوریه, 2021
23ام بهمن 1399

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution