از زمانی که مایکروسافت در اوایل سال جاری ویندور 10 را منتشر کرده است کابران زیادی در حال استفاده از آن بوده اند.
به گفته مایکروسافت، تا به امروز بیش از 110 میلیون سیستم عامل جدید فعال شده اند، شامل 12 میلیون رایانه های شخصی و تجاری بود و انتظار می رود با انتشار با به روزرسانی های اخیر تعداد این رقم بیشتر شود.

برای مشتریان دولتی و سازمانی ویندوز 10 شامل پیشرفت های قابل توجهی است.

why upgrade to windows 10

مزایای کلیدی زیر را در نظر بگیرید.
 
1-    کارایی یا عملکرد: ویندوز جدید سریعتر است بعنوان مثال زمان بوت شدن ویندوز 10 در حال حاضر نزدیک به 30 درصد سریعتر از ویندوز 7 بر روی همان دستگاه است. علاوه بر این، ویندوز 10 سرعت بیشتری به دلیل بهره برداری بهتر از سخت افزار و بهبود مدیریت انرژی می باشد.

2-    بازدهی: ویندوز 10 شامل چندین ویژگی جدید است که انجام کار را سریع تر می کند. دستیار دیجیتال شخصی Cortana  به  کارمندان در مدیریت تقویم خود ، پیدا کردن فایل ها ، و به دست آوردن دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز کمک می کند، مرورگر جدید همراه با ویندوز 10 شما را قادر می سازد tab های بیشتری باز کنید و یک پیش نمایش از آنچه در آن وب سایت قرار دارد بدون خروج از صفحه ای که در آن هستند را مشاهده نمایند.

3-     امنیت : ویندوز 10 برای محافظت مشتریان از تهدیدات مدرن طراحی شده است.همچنین مایکروسافت وعده داده برای کسب اعتماد بیشتر به تقویت سیستم های امنیتی خود ادامه دهد.

4-    کنترل کردن : با استفاده از ویندوز 10 شما می توانند کنترل کاملی بر چگونگی مدیریت سیستم های خود داشته باشند. مدیریت دستگاه تلفن همراه به   مدیران IT این اختیار را می دهد که کل وسایل را با سرویس های ویندوز مدیریت کنند از جمله رایانه شخصی، تبلت، تلفن و تمامی اشیا اینترنتی – راحت و ایمن- و همچنین Azure Active Directory Join مدیران را قادر می سازد که بطور مستقیم با دایرکتوری ارتباط برقرار نمایند در حالی که کارمندان با یک ورود امن به تمامی داده ها و تنظیمات سیستمهای خود در تمامی دستگاهای دارای ویندوز 10 دسترسی دارند.

5-    انعطاف پذیری : Windows Store for Business یک راه انعطاف پذیر IT را برای توسعه دادن، جستجو کردن، بدست آوردن، مدیریت کردن و توسعه برنامه های دستگاههای ویندوز 10 فراهم می کند. سازمان ها می توانند روش توزیع مورد نظر خود را به طور مستقیم  با برنامه های مخصوص، برنامه های منتشر شده و یا ارتباط با راه حل های مدیریت انتخاب کنند. مشتریان دولت نیز از ویژگی های از قبیل برنامه های جهانی بهره مند می شوند که اجازه می دهد همان برنامه  در هر دستگاه ویندوز از جمله تلفن ، لپ تاپ، رایانه های شخصی اجرا شوند.

6-    انتخاب : چه کار در جاده یا پشت میز کار، اکو سیستم وسایل ویندور 10 به سازمان ها برای اینکه چگونه کار کنند انتخاب نهایی میدهد.

زاگریو با بیش از 15 سال سابقه و تجربه عملی در سطح سازمان ها و شرکتهای بین المللی Enterprise آماده ارائه خدمات به روزرسانی و ارتقای شبکه ها و سیستم های شما می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بنابراین کارایی، بازدهی ، امنیت ، کنترل، انعطاف پذیری و انتخاب 6 دلیل اصلی می باشند برای اینکه مشتریان سازمانی و دولتی به ویندوز 10 ارتقا دهند.
سه شنبه, 29 دسامبر, 2015
8ام دی 1394

<< بازگشت

Powered by WHMCompleteSolution