با 6 ویژگی مفید اسکایپ فور بیزینس آشنا شوید

1.6k

اسکایپ فور بیزینس راه حلی کارآمد برای کمپانی‌ها است که در بستری مناسب تمام کارکنان را به هم نزدیک و تعامل آن‌ها را با هم آسان‌تر می‌کند. یکی از ویژگی‌های خوب این سرویس ادغام کامل آن با آفیس 365 است که این پلتفرم را به یک سرویس کامل ارتباطی مبدل می‌کند. در این مقاله چند ویژگی خاص و کاربردی این سرویس را برای شما بیان می‌کنیم.

اسکایپ فور بیزینس

1 – میانبرهای مفید اسکایپ فور بیزینس

میانبرها این سرویس را سریع‌تر و کارآمدتر کرده است. تعداد این میانبرها زیاد است و احتمال اینکه بتوانید تمام این میانبرها را به خاطر بسپارید بسیار کم است اما در مقاله‌ای جداگانه ما بیشتر این میانبرها را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن‌ها را همیشه همراه خودتان داشته باشید.

2 – پرتابل بودن

اسکایپ فور بیزینس همه‌جا همراه شما است. این سرویس روی تمام دستگاه دیجیتال شما کار می‌کند و قابلیت نصب روی رایانه شخصی شما تا گوشی‌های اندرویدی و iOS شما دارا است. شما به همراه 250 همکار خودتان می‌توانید هر جایی که قابلیت ارتباط دیجیتالی وجود داشته باشد با هم به‌صورت صوتی، تصویری یا وب کنفرانس ارتباط برقرار کنید.

3 – ادغام با تقویم

اسکایپ فور بیزینس به‌صورت کامل با تقویم برنامه اوت لوک در هم آمیخته شده است. این امر کمک می‌کند زمان‌بندی جلسات و تسک ها بسیار آسان باشد. همچنین یک برنامه‌ریز تحت وب هم برای اسکایپ فور بیزینس در نظر گرفته شده که تمام جلسات را به همراه خلاصه‌ای از موضوعات و تسک ها به شما نشان می‌دهد. همچنین امکان ملحق شدن شما از طریق این برنامه‌ریز وب وجود دارد درعین‌حال که می‌توانید دیگران را هم از این طریق به جلسه دعوت کنید.

4 – ابزار تخته‌سیاه (تخته سفید) در اسکایپ فور بیزینس

تصور کنید شما در طول جلسه می‌خواهید ایده‌های خودتان را در اسکایپ فور بیزینس به دیگران نشان دهید یا طوفان ذهنی دیگران را یکجا جمع‌آوری کنید. اسکایپ بیزینس این کار را برای شما راحت کرده تا به‌صورت مجازی اینکار را انجام دهید. با کمک این ابزار می‌توانید این ایده‌ها را روی یک تخته سفید مجازی بنویسید یا اینکه در طول جلسه برای رسیدن به یک هدف مشترک نظرسنجی انجام دهید یا اینکه یک نوشتار پرسش و پاسخ به راه بیندازید درعین‌حال که اشخاص Mute هستند و قابلیت سخن گفتن نداشته باشند.

5 – ضبط و پخش دوباره

احتمال اینکه کسی نتواند در جلسه شرکت کند یا اینکه وسط جلسه مجبور به ترک آن شود وجود دارد اما باوجود اسکایپ فور بیزینس لازم نیست نگران هیچ چیز باشید. اسکایپ بیزینس به شما امکان ضبط تمام جزئیات جلسه را اعم از ویدیوها، صداها، چت‌ها و تخته سفید را می‌دهد تا بتوانید بعد از جلسه آن‌ها را مرور کنید. حتی امکان تعیین رزولوشن برای ضبط هم وجود دارد.

6 – شروع یک جلسه مستقیم از طریق پاورپوینت

تصور کنید می‌خواهید یا یکی دیگر از همکاران خودتان در یک شعبه دیگر یک پاورپوینت را پرزنت کنید. برای اینکه بتوانید همزمان با هم به یک جلسه ملحق شوید و این پاورپوینت را پرزنت کنید کار سختی لازم نیست انجام دهید. برای اینکار وارد تب «اسلایدشو» می‌شوید و در آنجا روی گزینه «پرزنت آنلاین» کلیک می‌کنیم و سپس گزینه اسکایپ بیزینس را انتخاب می‌کنید. بعدازآن می‌توانید یا وارد یک جلسه شوید یا اینکه یک جلسه جدید را شروع کنید.

اسکایپ فور بیزینس قدرت ویدیو، صدا و چیزهای دیگر را زیر انگشتان شما می‌آورد. به شما توصیه می‌کنیم برای بهبود روحیه خلاقیت در تیم خودتان از این ابزار استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *