چرا Skype Business جلسات شما را در دوران کرونا بهبود می‌بخشد

 

 

نزدیک هشت ماه است که اکثر ما در قرنطینه به سر می‌بریم و در این مدت بسیاری از رفتارها و عادت‌های ما دست‌خوش تغییر گشته‌است، از جایگزین شدن دورکاری در بعضی مشاغل گرفته تا آنلاین شدن کلاس‌های درسی و غیر درسی و حتی بسیاری از نمایشگاه‌ها و سمینارها. در میان بسیاری از ما از اول شروع پانادمی به دنبال راهی برای افزایش بازدهی قرارهای آنلاین خود بوده‌ایم، این دغدغه برای بسیاری از شرکت‌ها بسیار فراتر رفته تا جایی که بعضا به دنبال توسعه یک سیستم آنلاین برای مراوده میان خود و کارمندانشان رفته بودند. دغدغه‌ها به همین جا ختم نمی‌شود، همه ما خارج از بحث کار ممکن است در کلاس‌هایی مانند کلاس زبان یا موسیقی هم شرکت کنیم که بوسیله کرونا یا لغو شده‌اند یا سعی شده با کمتر کردن تعداد شرکت کنندگان ریسک ابتلا کمتر گردد، هرچند که بنا بر گزارش WHO(سازمان جهانی بهداشت) اگر 15 دقیقه در یک مکان سربسته با افراد مبتلا به کرونا باشید شانس ابتلای شما 90 درصد افزایش می‌یابد. تعدای از موسسات آموزشی و شرکت‌ها در این میان سعی نمودند با ارائه راهکارهایی داخلی این مشکل عظیم را حل کنند که تعدادی از این راهکارها کپی‌های ضعیف تری از سیتم‌های خارجی بودند و تعدادی هم سعی کردند از پلتفرم‌های خارجی و مطرح استفاده نمایند. که هرکدام از انی راه حل‌ها مزایا و معایب خاص خود را در بستر کشور ما داشتند از قطعی متناوب تا منساب نبودن زیر ساخت‌ها در این میان یکی ار مهجورترین سیستم‌ها برای برگذاری کلاس‌های آنلاین، جلسات درون شرکتی، مصاحبه‌ها را می‌توان اسکایپ فور بیزنس Skype for Business دانست.

skype for business

 

در ادامه به تعدادی از ویژگی‌های Skype for Business می‌پردازیم:

هماهنگی کامل با تقویم Outlook و گوگل

اسکایپی بیزینس(اسکایپ تجاری) به صورت کامل با تقویم Outlook هماهنگ شده و شما می‌توانید با یک کلیک تمامی قرا‌ها و جلسات خود را در Outlook ذخیره نمایید و جلسات آنلاین خود را از طریق برنامه اوت لوک برنامه‌ریزی کنید.

اگر برگزار کننده جلسه هستید کافیست تاریخ و موضوع جلسه را معین کنید و دیگر شرکت کنندگان با قبول تاریخ جلسه می‌توانند آن را در تقویم خود داشته باشند و برای آن یادآور دریافت نمایند. این مورد برای تقویم گوگل نیز وجود دارد و شرکت کنندگان با قبول دریافت شما می‌توانند آن را در گوشی هوشمند خود و بر روی تقویم گولگ خود داشته باشند و در زمان مقرر یادآور تقویم را دریافت نمایند. این ویژگی برای اعلام جلسات و یا زمانی که قرار است تاریخی وساعتی برای یک مصاحبه تنظیم شود بسیار کاربدی است و می‌توان مطمئن بود که دو طرف جلسه در تاریخ و ساعت مشخص شده می‌توانند باهم گفتگو نمایند.

 

اسکایپ فور بیزنس کلندر

استفاده از محتوای خارج از برنامه

بعضی اوقات برای شما هم پیش آمده که در یک جلسه آنلاین لازم شده تا از محتوایی که در سیتم خود دارید بخواهسد برای پرزنتیشن استفاده کنید یا آن را در اختیار دیگر شرکت کنندگان در جلسه قرار دهید. برای این منظور یکی از راه‌های بسیار جذابی که اسکایپ بیزنس در اختیار شمت قرار داده استفاده از قابلیت اشتراک گذاری محتوا است، شما در هرجایی از جلسه می‌توانید فایل‌های اکسل یا حتی پاورپوینت وPDF  خود را در اختیار دیگر استفاده کنندگان قرار دهید یا حتی صفحه سیستم خود را با آن‌ها به اشتراک بگذارید که برای جلسه‌های فنی و رفع مشکلات پروژه‌ها بسیار حیاطی است و شما را از نرم افزارهایی مانند AnyDesk بی‌نیاز می‌نماید.

skype for business

با هر پلترفی جوین شو!

یکی از مشکلات عدیده این روزهای سیستم‌های آنلاین عدم پشتیبانی در بسیاری از پلتفرم‌هاست این مورد در بعضی اوقات می‌تواند باعث شود که یک جلسه بسیار مهم به راحتی کنسل شود و نتوان در آن شرکت نمود. اما اسکایپ بیزنس به گونه‌ای ساخته شده که شما تنها با داشتن لینک جلسه و بدون نیاز به نصب نرم افزار آن می‌توانید وارد یک جلسه شوید و از آن بهره ببرید! در این راه حتی نیاز نیست که حساب کاربری برایخود ایجاد نمایید.

skype for business

رای گیری و نظرسنجی لحظه‌ای

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در جلسه فنی درمورد فیچرهای آینده یک پروژه صحبت‌ می‌کنید و در این میان می‌خواهید درمورد یک ایده رای گیری نمایید این کار وقتی تعداد افراد حاضر در جلسه کم باشد بسیار آسان است اما زمانی که تعداد افراد حاضر از 5 نفر بیشتر باشد همهمه و سروصدای زیاد باعث می‌شود که بححث به درازا بیانجامد پس با ویژگی نظر سنجی و رای گیری اسکایپ بیزنس می‌توانید این مشکل را به راحتی و به سرعت رفع نمایید.

اکایپ فور بیزنس Skype for Business

 

Saman Yazdannikمشاهده نوشته ها

Avatar for Saman Yazdannik

laus Deo

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *