سرور مجازی خود را از کجا تهیه کنیم؟ | خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی

خرید سرور مجازی، نباید با عجله و بدون تحقیق صورت بگیرد، قبل از خرید سرور ، حتما باید از آن تیمی که قصد خرید دارید، تحقیقات لازم را با عمل آورید، در ادامه مواردی که به شما کمک می‌کند، سرور مجازی خود را از کجا و با چه شرایطی خریداری کنید، خواهیم گفت.

سرور مجازی خود را از کجا تهیه کنیم؟

انتخاب یک منبع و یا سایت مناسب برای خرید سرور مجازی، نیاز یه رعایت شرایط زیر دارد :

سرعت رم سرور مجازی

می‌توان یکی از مهم‌ترین قطعه‌ها در سرور را، رم دانست. هر چه سرعت آن بالاتر باشد، عملکرد برنامه‌ها و روان بودن اپلیکیشن‌ها را در برخواهد داشت، که می‌توان رم را مهم‌ترین گزینه برای سرعت سرور دانست، در نتیجه، به سرعت رم سرور مورد نظر خود حتما دقت کنید.

فضای هارد و نوع آن

هارد سرور، برای ذخیره‌ی منابع و سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بسیار مهم می‌باشد و هرچه نوع و کیفیت هارد بالاتر باشد، بر روی سرعت نیز تاثیر خواهد گذاشت.

خرید سرور مجازی

پهنای باند و ترافیک ماهیانه

پهنای باند و ترافیک ماهیانه را باید در نظر داشته باشید، به عنوان مثال ترافیک یا استفاده‌ی یک فرد از سرور، خود خیلی زیاد می‌باشد و فرد سایت کسب و کار خود را بر روی آن سرور راه‌اندازی کرده است.

امنیت سرور

امنیت سرور، یکی از مهم‌ترین پلن‌ها در سرور مجازی می‌باشد. زیرا فرد برای نگه‌داری اطلاعات کسب و کار و حتی اطلاعات‌ شخصی اقدام به نگه‌داری آن‌ها در سرور می‌کند، که برایش بسیار مهم می‌باشد که شخص دیگری به آن‌ها نتواند دسترسی داشته باشد. برای ایجاد کردن این امنیت، باید دید ارائه دهنده‌ی سرور از چه امنیتی استفاده می‌کند.

خرید سرور مجازی و زاگریو

سرور مجازی اختصاصی در بهترین مراکز داده دنیا

خرید سرور

در زاگریو می‌توانید از سرویس‌های زیر برخوردار شوید :

۱ . ارتقای لحظه‌ای

۲ . کیفیت تضمینی

۳ . تحویل آنی

۴. سرور مجازی ایران

سرور مجازی که به اختصار VPS نامیده می‌شود، در واقع چیزی بین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. زمانی که شما به سروری قدرتمندتر از هاست اشتراکی نیاز دارید، اما نمی‌توانید هزینه‌های بالای سرور اختصاصی را تامین کنید، یا اینکه خدمات و منابع سرور اختصاصی بسیار بیشتر از نیاز شماست، باید سراغ سرور مجازی بروید.

خرید سرور مجازی

برتری سرور مجازی ایران نسبت به هاست اشتراکی در این است که، دسترسی روت دارید و می‌توانید آنطور که می‌خواهید پیکربندی سرور را تغییر دهید، برنامه‌های مورد نظرتان را نصب کنید و از میان سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز یکی را برای میزبانی سایت خود برگزینید.


سرور مجازی ایران تحت شبکه ملی اطلاعات است و اختلالات اینترنتی تاثیری روی آن ندارد؛ در نتیجه کاربران ایرانی سایت شما سرعت بالاتری را تجربه می‌کنند.

۵. سرور مجازی خارج کشور (اروپا)

سرور مجازی که به اختصار VPS نامیده می‌شود، در واقع چیزی بین هاست اشتراکی و سرور اختصاصی است. برای ایجاد سرور مجازی، یک سرور اختصاصی با منابع قابل توجه را به سرورهایی با منابع کوچک‌تر تقسیم می‌کنند. این سرورهای مجازی گرچه همگی روی یک سرور اختصاصی قرار دارند، اما منابعشان (به جز پردازنده) کاملا از هم جداست.

خرید سرور مجازی اروپا


برتری سرور مجازی اروپا نسبت به هاست اشتراکی در این است که دسترسی روت دارید و می‌توانید آنطور که می‌خواهید پیکربندی سرور را تغییر دهید، برنامه‌های موردنظرتان را نصب کنید و از میان سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز یکی را برای میزبانی سایت خود برگزینید.

سرور مجازی آلمان، در یکی از بهترین دیتاسنترهای جهان قرار دارد، که امنیت و آپتایم 99 درصد آن تضمین می‏‌شود و انتخاب خوبی برای مشتریانی است که به کیفیت سرور مجازی خود اهمیت می‌دهند و بازدیدکنندگانی جهانی دارند.

چطور باید یک سرور مجازی با کیفیت خرید؟

چنانچه بخشی از کسب و کار شما ارائه خدمات به وب‌سایت‌های مشتریان است، VPS به شما این امکان را می‌دهد که از دامنه‌های متعددی استفاده کنید و از در اختیار داشتن رم کافی برای عملکرد مناسب همه وب‌سایت‌ها اطمینان حاصل کنید.

با خرید سرور مجازی از زاگریو، از ویژگی‌های متمایزی همچون کیفیت برتر در سخت‌افزار سرورها و همچنین ارائه خدمات مدیریت سرور توسط کارشناسان تیم پشتیبانی ما برخوردار خواهید شد. با خرید VPS از ما دغدغه‌ای بابت دردسرهای نگهداری و پشتیبانی آن نخواهید داشت.

زاگریو

دقت داشته باشید، زمانی که سرور مجازی درست انتخاب بشود، می‌تواند بهترین بازخورد را برای سرور و کسب و کار شما برگرداند و تجارت و پروژه شما را رونق دهد.

با توجه به آنچه در این مقاله خواندید، مشخصات مختلف سرور و تیم متخصص آن، از مهم‌ترین معیارهایی است که در انتخاب سرور مجازی باید به آن‌ها دقت داشته باشید. انجام درست این امر می‌تواند به رشد و پیشرفت هرچه سریع‌تر فعالیت، تجارت و پروژه شما کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *