مدیریت سرور چیست؟ | خدمات مدیریت سرور


یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که در زاگریو به آن‌ خواهیم پرداخت، << مدیریت سرور چیست >> می‌باشد، در این مقاله به بررسی خدمات آن و چگونگی سرویس‌های مدیریت سرور در زاگریو، خواهیم پرداخت.

مدیریت سرور چیست؟

مدیریت سرور ، شامل تمام نظارت و نگهداری مورد نیاز برای سرورها، برای عملکرد قابل اعتماد و در سطوح عملکرد بهینه است. مدیریت سرور همچنین شامل مدیریت سخت‌افزار، نرم‌افزار، امنیت و پشتیبان‌گیری نیز، می‌شود، که همگی در خدمت عملیاتی و کارآمد نگه داشتن محیط فناوری اطلاعات هستند.

مدیریت سرور چیست

اهداف اولیه یک استراتژی مدیریت سرور موثر، عبارتند از:

  • کاهش سرعت و از کار افتادن سرور
  • ایمن سازی محیط سرور
  • اطمینان از اینکه سرورها نیازهای یک سازمان را برطرف می‌کنند
مدیریت سرور

مدیریت سرور و زاگریو

در بحث مدیریت سرور، تفاوتی ندارد که سخت افزار را از ما خریده باشند و یا خیر، تعهد ما در زاگریو این است که آن نرم افزار، اپلیکیشن و یا وب سایتی که کاربر بر روی یک یا چند سرور دارد، ما تضمین خواهیم داد که آن سرویس فعال باشد.

امکانات ما در خدمات این سرویس، سامانه‌های مانیتورینگ سازمانی که نرم افزارهایی مبتنی بر مایکروسافت است که برای مانیتورینگ و اتوماسیون استفاده می‌شود و از سری نرم‌افزارهای سیستم سنتر مایکروسافت هستند.

آنتی ویروس و فایروال‌های سازمانی ایست را داریم، که یک پنل مجازی را دارد که امنیت سرور را، مثل بلاک‌ها، فایروال و مسائلی که مرتبط با آن است را بلافاصله کنترل می‌کند و لایو ریپورت (گزارش زنده) می‌دهد. و لایسنس‌های مخصوص به خود را دارند، چه در بخش فایروال و چه در بخش آنتی ویروس.

خدمات مدیریت سرور

در مدیریت سرور ما بحث ورود دو مرحله‌ای را داریم، که در این سرویس هم مجددا از نرم‌افزار سازمانی ایست استفاده می‌کنیم، که مجهز به یک پوش ناتیفیکیشن، روی موبایل و یا روی ساعت هوشمند آن ادمینی که قصد لاگین کردن و ورود به سرور را دارد.

در بحث مدیریت سرور، ما سامانه‌های مانیتورینگ سرویس‌ها را داریم، به این معنی است که وقتی برای سرویسی مشکلی بوجود آید و یا قطع شود و یا اتفاقی برای آن بیوفتد، ما سامانه‌هایی داریم که به ما اطلاع رسانی خواهد کرد، همچنین کاربر نیز می‌تواند از این اطلاع رسانی در کنار ما برخوردار شود تا بلافاصله از وجود مشکل در سرور خود آگاه شود و up time سرور خود را مشاهده کند.

تعهد و قول ما در مدیریت سرور

نکته‌ای که ما در بحث پشتیبانی خدمات سرور انجام می‌دهیم، این است که ما همه آن چیزی که شما در بحث سرور از تنظیم، راه‌اندازی، مدیریت، نصب برنامه جدید، حذف کردن و بکاپ گیری نیاز دارید، همه به صورت کامل به عهده تیم زاگریو است و شما با خیال راحت می‌توانید به کسب و کار خود برسید و خیال شما به صورت صد در صد از بابت مدیریت سرور راحت خواهد بود و به گسترش کسب و کار خودتان فقط فکر خواهید کرد، این قولی است که ما به مشتریان و کاربران عزیز خود می‌دهیم.

ارتباط با ما و نحوه خدمات رسانی ما در مدیریت سرور

در مدیریت سرور به دلیل این که به ازای هر سرور ما لایسنس تهیه می‌کنیم، تفاوتی نمی‌کند که روی یک سرور و یک برنامه کوچیک باشه با چندین مخاطب و یا با هزاران مخاطب، ما هزینه‌ را از شما به ازای هر سیستم‌عامل دریافت خواهیم کرد و برای پشتیبانی این سرویس هم یک تیم تخصصی و گروه جدا داریم و دسترسی تلفنی و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای کاربر فراهم خواهیم کرد.
از طریق تلفن همراه، واتس‌اپ، تلگرام نیز می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید، و تلفن شما به صورت خودکار در سیستم voip ما ثبت خواهد شد بدون این که در صف بمانید و در لحظه می‌توانند با کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه‌روز که باشد، تماس بگیرند و مشکل خود را مطرح کنند تا ما آن را حل کنیم.

سرویس‌های مدیریت سرور

هزینه مدیریت سرور

البته خدمات مدیریت سرور، یک تعداد ساعات و زمان‌های مشخصی را دارد، و به عنوان مثال کاربر هزاران ساعت نمی‌تواند از ما کار بگیرد، ما طی زمان مشخصی مطابق sla که در سایت داریم، هم پاسخ زمانی ما مطابق sla هست و هم شرایط کاری ما و sla کاملا رعایت می‌شود در بحث خدمات پشتیبانی ما.
اگر خدمات ما بیش از زمانی باشد که آن سرویس نیاز دارد، ما به صورت جداگانه برای شما صورت حساب و فاکتور خواهیم کرد.

میزبانی وب زاگریو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *